search slide
search slide
pages bottom

Detlon oferuje linie regularne do 50 km.

Usługi transportowe są podstawowym elementem funkcjonowania właściwie każdej działalności, tymczasem my jako zarządzający marką, rzadko jesteśmy w stanie nadzorować aspekt logiczno-transportowego osobiście. Warto zaznaczyć, że tego typu kontrola w firmie jest zgodna z obowiązującym prawem, jakie ma na celu broni interesów prywatnych oraz państwowych spółek, ale dodatkowo bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo zatrudnionych obywateli.

Sporządzone wiele systemów służących do kontroli pracowników, niemniej każdy z nich ma na celu nie tylko obliczanie czasu pracy kierowców, ale również koordynację całego toku logistycznego w tym użytkowanie samochodów, ich dostępność, czy też zużycie paliwa.

Działania te,głównie bazują na na sczytywaniu danych z kart kierowcy minimum raz na 28 dni lub w wyjątkowych przypadkach częściej. Instrument ten jest bardzo ważny, jeżeli chodzi o organizowanie rozkładu a także rozliczania czasu pracy kierowców. Daje także możliwość stworzenia indywidualnego rozkładu czasu pracy, w którym godziny rozpoczynania i kończenia etatu mogą ulec modyfikacji, a mimo ponownego zainicjowania etatu w tej samej dobie, nadgodziny nie są naliczane.

Bardzo ważną kwestią w transportu jest harmonogram jak również rozkład czasu pracy kierowców. Dzięki planowaniu pracy kierowców jesteśmy w stanie oszacować potencjalny czas potrzebny do finalizacji transakcji, akceptujący liczbę odbytych kilometrów oraz czas przeznaczony na odetchnięcie. Należy pamiętać jednak o tym, że plan jak również czas pracy kierowców musi pokrywać się normami ustalonymi normami na terenie Polski oraz w UE. Przykładowo dobowy czas jazdy pomiędzy dwoma dziennymi okresami odpoczynku nie może trwać dłużej niż 9 godzin. Respektując te przepisy, mamy prawie pewność skutecznej pracy, w efekcie dodatkowo pożądanych interesów.

linie regularne do 50 km rozkład czasu pracy kierowców